Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Yolboyu Mahallesi sakinleri ile buluşarak mahallenin ihtiyaçlarını karşılayacaklarını ve gelecek dönem projelerini anlattı. Yolboyu Mahallesi’ndeki tüm yolların parke taşı döşeme çalışmasıyla tamamlandığını belirten Başkan Kıvrak, asfalt üretim tesisinin kurulmasıyla yolların sorun olmaktan çıkacağını söyledi. Ayrıca, kanalizasyon ve altyapı çalışmalarının başlatılması için gerekli adımların atılacağını da vurguladı.